Balíček Čajových koupelí

Kategorie Doprodej posledních kusů
Dostupnost: Skladem
480 Kč
100 Kč (21 %)
380 Kč

http://serendib.cz/625-thickbox/balicek-cajovych-koupeli-.jpg

Více informací

V zimě nám nejvíce schází hřejivá náruč slunce, která povzbuzuje naše smysly a dodává nám energii.  Je to období, kdy nejsnadnějším způsobem jak prohřát tělo je vana plná horké vody. Ponořte tedy své tělo do relaxační, osvěžující a pročišťující koupele. Přidejte do Vaší koupele směs ze zeleného čaje v kombinaci s bylinkami a vůněmi, které vás povzbudí a zpříjemní zimní období.


 Vychutnejte si povzbuzující a omlazující horkou lázeň - ponořte sáček obsahující speciální směs zeleného čaje do horké lázně a nechte 5-10 min. louhovat. Zatímco se antioxidanty EGCG obsažené v zeleném čaji vstřebávají vaší pokožkou a mohou tak v organismu působit mnohem mocněji, než při pouhém vypití šálku čaje, příjemná vůně bylin dělá z této pročišťující koupele opravdu úžasný zážitek

Tento Balíček obsahuje:

1ks koupele Zelený čaj s citrónovou trávou a chryzantémou. Citronela uvolňuje svalstvo a povzbuzuje a osvěžuje organismus, dokáže zmírnit svalové napětí a bolesti. Chrysantéma zmírňuje únavu a působí proti bolestem hlavy.

1 ks koupele Zelený čaj s Jasmínovými květy. Vůně jasmínových květů dokáže zmírnit únavu, apatii a neklid, jasmín regeneruje a tonizuje tělo a uvolňuje mysl.

1 ks koupele Zelený čaj s levandulovými květy. Vůně levandulových květů je známa svými relaxačními a antidepresivními účinky již od dob římského impéria. Uvolňuje vaše tělo a mysl, napomáhá sladkému spánku a navíc čistí pokožku.

 

 

Další produkty ze stejné kategorie

Zákaznící, kteří koupili toto zboží, nakoupili také:

facebook.com