BS Cuddly Elephant - hračka pro děti

Kategorie Textilní hračky
Dostupnost: Skladem
189 Kč

http://serendib.cz/741-thickbox/slonik-aliya.jpg

Obrázky v galerii: 8

Více informací

Velmi oblíbená slonice !

Cuddly je perfektní pro všechny věkové skupiny s klapkovýma ušima, pleteným ocasem a ručně ušitými ústy. Občas na vás ˇplazí jazky a občas se usmívá - záleží z jakého úhlu pohledu se podíváte :-)

Pokud jste předtím neviděli slona s namalovanými nehty, tak jej v Cuddlym najdete! Jeho prsty jsou vyrobeny z jasné látky, která je bezpečně prošitá na každé noze. Oči jsou také ručně šité a břicho vždy kontrastní. Jasná, plyšová a sladká hračka, ideální pro dítě a batole. Barviva použitá na výrobu hračky jsou netoxická barviva a tudíž je hračka bezpečná pro malá dětská ústa.
Sloník je vyroben ze 100% ručně tkané bavlny, ekologicky šetrné a pro děti bezpečné bezpečné barvy a přírodního plnidla z rostlinných vláken ( kapok).

Rozměry 12x12cm
Všechny Barefoot hračky jsou individuálně ručně vyráběné, jedinečné a žádné dvě nejsou stejné.

 

Tento výrobek prošel testem bezpečnosti pro hračky EN 71-1-2:2011 a to před i po vyprání. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

 

Použití: Před tím, než dáte hračku dítěti, sejměte všechny nalepené štítky a uchovejte je pro budoucí potřebu. Výrobek lze prát ručně, nebo v pračce při nastavení jemného programu.


Další produkty ze stejné kategorie

facebook.com